Regulamin


Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy: www.majko.pl,  telefonicznie (faksem) (058) 301 63 65 a także poprzez pocztę e-mail: biuro@majko.pl

OFERTA

Oferta sklepu internetowego nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany cen i cech produktów (w szczególności wyglądu zewnętrznego - w katalogu pokazano przykładowe zdjęcia produktów). Ze względu na prowadzoną jednocześnie sprzedaż bezpośrednią, o dostępności poszczególnych produktów klient jest informowany w momencie potwierdzania zamówienia. Firma Z.U.H. TV i Art. Przemysłowe Zofia Majko zastrzega sobie prawo dokonywania zmian cen bądź niezrealizowania zamówienia jeśli podana cena lub nazwa towaru stanowi wynik pomyłki. W takich przypadkach kontaktujemy się z klientem, ustalając nowe warunki sprzedaży. Towary o cenie jednostkowej poniżej 0,20 zł brutto można zamawiać w paczkach po 10 szt. Minimalna wartość zamówienia 20zł brutto.

SPOSÓB WYSYŁKI I ZAPŁATY

Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej z opłatą przy odbiorze przesyłki bądz przedpłatą.

Do wartości każdego zamówienia doliczamy koszt związany z dostawą towaru (zależny od wagi zamawianych produktów) i opłatą powrotu kwoty pobrania na nasze konto bankowe - nie doliczamy kosztów pakowania przesyłki.

REKLAMACJE

Reklamacje przyjmowane są na elementy i podzespoły nie lutowane, bez uszkodzeń mechanicznych i elektrycznych, z wyłączeniem elementów aktywnych – półprzewodników.
Podstawą reklamacji jest dowód zakupu (faktura lub paragon fiskalny)
W przypadku reklamacji, towar należy wysłać zwykłą paczką. Przesyłek za zaliczeniem pocztowym nie przyjmujemy.


ZWROT TOWARU

W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawietania umów na odległość (zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów). Towar musi być odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, nie może nosić śladów używania i nie był w żaden sposób uszkodzony. Zwrócony towar należy bezpiecznie zapakować i dołączyć dowód zakupu - faktura lub paragon fiskalny.

Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze otrzymają Państwo przekazem pocztowym lub przelewem na wskazane konto bankowe w terminie do 14 dni roboczych.


Życzymy miłych i udanych zakupów.

  • cheap nfl jerseys wholesale
  • Wholesale jordan
  • wholesale jordans shoes
  • cheap nike foamposite
  • cheap jordans shoes
  • Cheap NFL Jerseys
  • Michael jordan shoes for sale
  • cheap jordans shoes
  • cheap lebron soldier 9
  • cheap lebron soldier 9